Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na organizację szkoleń zamkniętych

Szkolenia zamknięte:

 

Tel.: +48 690 943 005

 

 

mail: biuro@bluetraining.pl

 

Głównym założeniem szkoleń zamkniętych jest ich

dopasowanie do potrzeb uczestników

Kadry i płace

Administracja

 

szkolenia związane z problematyką i pragmatycznymi rozwiązaniami dla pracowników administracyjnych jednostek sektora finansów publicznych. Celem szkoleń z obszaru administracji jest pomoc uczestnikom w realizacji nałożonych na nich obowiązków na pełnionych stanowiskach. Szkolenia te skierowane są w szczególności do pracowników działów administracyjnych, pracowników działów kancelaryjnych oraz innych osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu administracji.

Rachunkowość budżetowa

Szkolenia związane z problematyką z którą na co dzień pracują służby finansowe sektora finansów publicznych. Celem nadrzędnym szkoleń jest pomoc uczestnikom w realizacji nałożonych na nich obowiązków na pełnionych stanowiskach. Szkolenia z rachunkowości budżetowej skierowane są w szczególności do pracowników działów finansowych jednostek oraz innych osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu finansów publicznych.

Finanse publiczne

Szkolenia z zakresu, finansów publicznych, kontroli zarządczej, New Public Management, oraz dyscypliny finansów publicznych. Celem nadrzędnym szkoleń jest pomoc uczestnikom w realizacji nałożonych na nich obowiązków na pełnionych stanowiskach. Szkolenia z zakresu zarządzania w sektorze publicznych skierowane są w szczególności do kierowników jednostek oraz osób odpowiedzialnych za realizację zadań w obszarach związanych z tematyką szkoleń.

BlueTraining

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave